Katalog ve Yaka Kartı

Fuar Kataloğunda yer alabilmek için lütfen belirtilen son tarihten önce Fuar Profilinizi onaylayınız.

 
FUAR KATALOĞU
 
 1. Müşteri Deneyimi Ekibi tarafından e-mail adresinize gönderilen kullanıcı adı ve şifre ile aşağıdaki link üzerinden Katalog ve Yaka Kartı sistemine giriş yapınız. Giriş bilgilerinizi bilmiyorsanız "yapifuari.destek@hyve.group" adresi üzerinden bizimle iletişime geçerek sistem giriş bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.

 2. Sisteme giriş yaptıktan sonra üst menüde yer alan "Fuar Profilim" başlığına tıklayınız. 

 3. Açılan sayfadaki fuar kataloğunda yer alacak firma bilgilerinizi doldurduktan sonra sayfa sonunda yer alan "Kaydet ve Sonra Devam Et" butonuna basarak profilinizi kaydediniz.

 4. Profilinizi gözden geçirdikten sonra bilgilerinizin işleme alınabilmesi için "Fuar Profilim" sayfasının sonunda yer alan "Bilgilerimi Onaylıyorum" butonuna tıklamayı unutmayın.

 5. Katalog bilgilerinizi onaylamanız için son tarih ilerleyen günlerde duyurulacaktır.

NOT: Toplamda en fazla 5 adet ürün grubu seçebilirsiniz.
 

KATILIMCI YAKA KARTI
 

Fuar Profiliniz Müşteri Deneyimi Ekibi tarafından kontrol edilip onaylandıktan sonra yaka kartı oluşturabilirsiniz. Stant alanınızın ilk 10 metrekaresi için 3, sonraki her 10 metrekare için ise 1’er adet “Katılımcı Yaka Kartı” alabilirsin.

 1. "İşlemler" menüsünün altından "Yaka Kartları" sayfasını açın.

 2. "Yeni Yaka Kartı Oluştur" butonuna tıklayın.

 3. Açılan sayfadaki bilgileri doldurduktan sonra "Devam Et"'e basın.

 4. Yaka kartı oluşturabilmeniz için formdaki tüm alanları doldurmanız ve her kişi için farklı bir e-mail adresi girmeniz gerekmektedir.

 5. Oluşturduğunuz yaka kartları belirtmiş olduğunuz e-mail adreslerine otomatik olarak gönderilmektedir. Gelen e-mailde yer alan yaka kartının çıktısını alarak fuar alanına gelirken yanınızda bulundurmanız gerekmektedir.

 6. Sistemde belirtilen sayıdan daha fazla yaka kartı almak isterseniz fuar alanında kurulacak olan Kart Dağıtım Standımızı ziyaret edebilir, standınızı ziyaret edecek misafirleriniz ile online davetiye linkini paylaşarak onları standınıza davet edebilirsiniz.

NOT: Stant kurulumu esnasında Katılımcı Yaka Kartları kullanılamaz. Kurulum zamanı alanda bulunacak kişilerin ISG Yaka Kartı çıkartması gerekmektedir. Daha fazla bilgi için Operasyon Departmanımız ile görüşebilir veya "Katılımcı El Kitabını" inceleyebilirsiniz.
 

Katalog ve Yaka Kartı Sistemine Giriş İçin Tıklayınız


 
Yapı Fuarı Banner
Hyve Connect
Müşteri Deneyimi Ekibi | Bize Ulaşın!

Müşteri Deneyimi Ekibi

yapifuari.destek@hyve.group
+90 212 266 70 10


ORGANIZED by hyve.group

Bizi takip edin!#YapiFuarı #YapıFuarı2023

yapifuari.com.tr