Hyve Connect Sistemi | Uluslararası Satın Alma Heyeti Programı

Sektör profesyonelleri ile tanışmak için Hyve Connect uygulamasını kullanın!

Hyve Connect Uygulaması nedir?

Hyve Connect, Yapı - Turkeybuild’e katılan tüm katılımcılar, satın almacılar ve ziyaretçiler için ücretsiz bir hizmettir. Akıllı telefon ve internet uygulaması üzerinden ulaşabileceğiniz araç, katılımcıların hızlı ve etkili bir şekilde networking yapabilmeleri, doğru müşterilerle ve tedarikçilerle bağlantı kurabilmeleri ve etkinlik alanında ağlarını genişletebilmeleri için mükemmel bir yöntemdir.

Doğru kişileri hızlı ve kolay bir şekilde bulabilmeniz, bağlantı kurup tanışabilmeniz için tüm öneriler kullanımı kolay ve sezgisel kaydırma ara yüzünde gösterilir. Randevular anında kullanıcının kendi takvimine işlenir ve bildirimler yaklaşan toplantıları kullanıcıya otomatik olarak hatırlatacak şekilde planlanır.


Hyve Connect Eşleştirme Sistemi (Matchmaking System) Nasıl Kullanılır? 

  • Hyve Connect Uygulamasını Google Play ve AppStore üzerinden mobil cihazlarınıza indirdirerek ya da doğrudan aşağıdaki link üzerinden kullanmaya başlayabilirsiniz. 

  • Uygulama aktif hale geldiğinde firmanız adına Hyve Connect sistemine giriş bilgileriniz sistemimizde tanımlı e-posta adresine otomatik olarak gönderilecektir. Bu e-postayı almadıysanız lütfen bizimle iletişime geçin.

  • Sisteme giriş yaptıktan sonra profilinizi tamamlayın ve eşleştirme yapabileceğiniz profilleri incelemeye başlayın.

  • Uygulamadaki tüm adımları tamamlandıktan sonra tercihleriniz doğrultusunda sistemin size uygun bulduğu tüm firmalar ana sayfanızda listelenecektir.

  • Kişilere B2B randevu talebi gönderebilir, iletişim bilgilerinizi mesaj yoluyla paylaşabilirsiniz. Farklı sektörlerdeki firmaları görmek isterseniz, dilediğiniz kriterlerlere göre özel arama yapabilirsiniz.

  • Eşleştiğiniz profesyonellerle fuar öncesinde, süresince ve sonrasında iletişimde kalabilirsiniz.

Hyve Connect Giriş
  
Yapı Fuarı Banner
Katalog ve Yaka Kartı
Sık Sorulan Sorular
Müşteri Deneyimi Ekibi | Bize Ulaşın!

Müşteri Deneyimi Ekibi

yapifuari.destek@hyve.group
+90 212 266 70 10


ORGANIZED by hyve.group

Bizi takip edin!#YapiFuarı #YapıFuarı2023

yapifuari.com.tr